Loading...
Home / 

Ребрендинг компанії

АТ "СК "ТАС"
У дизайн студії "Піонер" проведено ребрендинг страхової компанії "ТАС". Завдання ребрендингу полягала в створенні більш лояльного іміджу фірмового стилю, із збереженням існуючої символіки.

Заказчик: АТ "СК "ТАС"

Дата: 09.01.2014

Основна версія логотипу

Рішенням задачі стала розробка додаткового товарного знака, який зробить існуючий логотип більш лояльним. Зелений колір і паросток «розбавить» монументальність і строгість.

Основна версія логотипу ТАС
Ділова документація

Крім логотипу, ми створили весь пакет фірмової документації. Розроблені елементи беруть участь у щоденному побуті компанії. Ми намагалися виконати їх в максимально простому і зручному, для використання, форматі. Всі документи, як і новий логотип, більш легкі, більш мінімалістичні, більш стильні.

Ділова документація ТАС
Стилеутворюючі елементи ТАС

Для підвищення емоційності та впізнаваності, ми придумали композицію з радіусів різного діаметру, складених у довільному порядку. Також, є можливість використовувати різні комбінації для ідентифікації кожного продукту компанії.

Стилеутворюючі елементи ТАС
Сертифікати та бланки

Розроблено цілий набір фірмових бланків та сертифікатів. Для кожного напрямку діяльності є свій, унікальний вид бланка.

Сертифікати та бланки ТАС

Бренд бук ТАС
Брендбук

Нижче представлені кілька розворотів розробленого брендбуку. У ньому зібрані основні правила застосування логотипу, стилеутворюючих елементів, правила використання фірмових шрифтів.

Брендбук компанІЇ
Сподобалося?
Хочете Подібну Розробку?
Тисніть "Like" та слідкуйте за нами!
Телефонуйте до нас
тел.: +38 044 362-76-26
свяжитесь с нами
моб.: +38 097 889-54-50
Пишіть нам
нам доверяют: