Loading...
Home / 

Дизайн інформаційного порталу

ТОВ "ФОНДОВИЙ МИР"

У дизайн студії "Піонер" спроектований і розроблений дизайн інформаційного порталу StockWorld. Також, була проведена розробка фірмового стилю. Завдання ресурсу - освітлення фондового ринку України в усіх його проявах.

StockWorld орієнтований на підготовку інформаційних та аналітичних матеріалів, інтерв'ю, висвітлення актуальних подій фінансового ринку, особливо заходів фондового співтовариства. Технологія стрім-відео дозволить переміститися в гущу подій в режимі онлайн. Крім того, ставлячи перед собою мету підвищення фінансової грамотності в Україні, у своїх матеріалах редакція ресурсу роз'яснює алгоритми і механізми тих чи інших процедур і процесів на ринку цінних паперів, висвітлює історію фондового ринку. Важливе місце серед публікацій займають розповіді про стиль життя знакових осіб фондового ринку, відео-контент та комунікація з читачами.

Заказчик: ТОВ "ФОНДОВИЙ МИР"

Дата: 24.11.2014

Фірмовий стиль проекту
Фірмовий стиль проекту

Головна сторінка порталу StockWorld
Головна сторінка порталу StockWorld

Зовнішній вигляд головної сторінки може кардинально змінюватися щодня. Завдяки плитковій будовою, кожна публікація може мати довільний розмір по висоті і одинарний / подвійний / потрійний - розмір по ширині. Цей прийом робить гнучким дизайн стрічки оновлень. 

 

Головна сторінка порталу StockWorld
Блок авторизації і згубленою реєстрації користувачів ресурсу

Авторизація та побіжна реєстрація винесена в зручний блок над сайтом. Даний блок набагато зручніше, ніж аналогічні дрібні форми для заповнення на інших ресурсах і не переводить на додаткові сторінки. В першу чергу, користувачеві зручно, тому дана форма дозволяє зробити всі об'єкти досить великими (це важливо при навігації пальцем); в другу, є можливість розмістити ключові опису, для чого саме користувачеві необхідно зареєструватися на ресурсі; в третьому, є місце для додаткових функцій, які можуть з'явитися в майбутньому.

 

 

Блок авторизації або згубленою реєстрації
 Сторінка публікації

Крім самого тексту - використовуються врізки з автоматичною публікацією в твіттер читача. Також, активна добірка схожих матеріалів для продовження читання.

 

 

сторінка публікації
Календар подій

Для того, щоб користувач сайту завжди залишався в курсі подій, що відбуваються, на порталі передбачено активний календар заходів. Даний календар веде, як адміністрація ресурсу, так і будь-який зареєстрований користувач. Даний календар легко може стати рекламним майданчиком для будь-якого тематичного заходу. 

 

Календар подій
 Сторінка конференції

На даній сторінці відображена інформація про конкретний заході. У користувача є можливість ознайомитися з програмою, скачати необхідні файли, переглянути та роздрукувати карту проїзду, прокоментувати майбутній захід, а також, побачити списки людей, які відвідають даний захід і самому зробити свій вибір.

Також, ресурс автоматично пропонує список заходів, який може зацікавити користувача, спираючись на теми, дати і тд....

 

 

сторінка конференції

Банер Stockworld
Сподобалося?
Хочете Подібну Розробку?
Тисніть "Like" та слідкуйте за нами!
Телефонуйте до нас
тел.: +38 044 362-76-26
свяжитесь с нами
моб.: +38 097 889-54-50
Пишіть нам
нам доверяют: